שיש קיסר לעיצוב מטבחים קטנים

בבתים רבים מעדיפים הדיירים לעצב מטבח בממדים קטנים, הן בשל מגבלות גודל הנכס או עקב שיקולי שימוש. במידה ואורח חייך והעדפותיך האישיות אינם מצריכים ממך לבשל הרבה בבית, מטבח קטן עשוי לספק לך את כל הצרכים הביתיים שלך ולאפשר לך להקצות את השטח לשימושים היותר נחוצים לך בחלל. שיש כהן מציעים לך מספר טיפים שימושיים בעיצוב מטבחים קטנים ומספקים שירות מקצועי בהתקנת משטחי שיש למטבחים קטנים וגדולים כאחד.

מרחב פתוח התחום באבן קיסר

מרחבים פתוחים יוצרים באופן אוטומטי את התחושה כי החלל גדול בהרבה מאשר ממדיו האמיתיים. על ידי שבירת מחיצות וקירות, נקבל מרחב פתוח ונעים שייתן תחושת מרחב ונוחות. משטחי שיש נקיים וחלקים כמו שיש קיסר יבטיחו כי המראה הפתוח והנקי ימשיך גם במשטחי המטבח ויספקו עוד מראה פתוח וחלק.

משטחי שיש קיסר בהירים

אם אנו מדברים כבר על המראה הנקי והחלק, חשוב לציין כי אבן קיסר שימושית ביותר כשיש למטבח קטן מסיבה נוספת – הצבע הבהיר ויכולת החזרת האור הגבוהה של האבן מספקים תחושת עומק ועושה נעים בעין במקום ליצור תחושת סגירות ודחיסות. כדאי להעדיף גם חיפויים בצבע בהיר כמו אפרפר או לבן ולשלב גופי תאורה רבים שייתנו תחושה נקייה ופתוחה במטבח הקטן.

הקצאת מרחב עבודה מוגדר

עיקרון זה הוא בעל חשיבות רבה במטבחים מקצועיים ויישומו בבית הפרטי תבטיח לנו יעילות גבוהה גם במרחב הקטן. מכיוון שלא עומד לרשותנו שטח רב, חשוב לתכנן אותו ביעילות. יש למקם את מתקני המטבח הנמצאים בשימוש הרב ביותר – הכיור, הכיריים והמקרר, קרובים זה לזה כמה שניתן על מנת לייעל את שטח המטבח לשימוש נוח. מדפים מתקפלים ומשטחים המתלבשים על הכיריים יכולים לספק לך משטחי עבודה נוספים.

שיש כהן

למטבחים קטנים, גדולים ולכל אפשרות עיצובית שיש כהן מציע לך עיבוד והתקנת משטחי אבן קיסר ברמה הגבוהה ביותראנו עוסקים בתחום המשטחים למטבחים והשיש מעל 40 שנה ובכל שנות ניסיוננו השארנו אחרינו לקוחות מרוצים רבים. אנו מזמינים אותך להציץ בתיק העבודות יוצא הדופן שלנו ולהצטרף למשפחת לקוחותינו ברמה המקצועית הטובה ביותר ובמחירים מתאימים לתקציב.