שיש אבן קיסר לתחזוקה וניקיון קלים בבית

משטחי שיש מוסיפים אופי רב למטבח ונותנים מראה נקי וחלק ומהווים פתרון פרקטי כמשטחי עבודה לבית. עם זאת, פעמים רבים עולה השאלה האם משטחים אלה ישמרו על מראם לאורך זמן ואילו פעולות תחזוקה יהיו כרוכות לאורך השנים בשימור חומר הגלם של משטחי השיש. על מנת להבטיח לאלו מאיתנו שניקיון ומראה אסתטי עומד בראש מעייניהם בעיצוב המטבח משטחי שיש למטבחים שיחזיקו מעמד לאורך זמן בקלות וביעילות, שיש כהן מציעים לך משטחי שיש אבן קיסר שימושיים ובתחזוקה נוחה.

אבן קיסר מבטיחה משטחים נוחים בתחזוקה נוחה

חומר הגלם האיכותי ויוצא הדופן מיוצר בתהליך ייצור קפדני עם פיקוח העומד בתקני איכות מחמירים ביותר ובהבטחת איכות שמרנית. אבן הקיסר מיוצרת על ידי אנשי מקצוע מובילים בתחום ובו משולבים רכיבי המשטחים השונים בתהליך ייצור בטכנולוגיה מתקדמת ותוך שימוש בציוד משוכלל.

עקב תהליך הייצור הקפדני ורכיבי האיכות המרכיבים את חומר הגלם, משטחי אבן קיסר המכילים מעל 90% קוורץ טבעי, לא ידרשו בשום שלב עבודות הברקה, ליטושים או ציפויי איטום משום סוג שהוא. באמצעות ניקוי סטנדרטי במים וחומרי ניקוי ביתיים, המשטח שלכם יישאר תמיד נקי, חלק ועם מראה יפהפה וקריר של אבן טבעית. החומר האיכותי עמיד לטמפרטורות חום וקור קיצוניות גם בחשיפה ממושכת ולא יתנפץ או ייסדק. שיש למטבח מחומר זה עמיד ביותר לשריטות ואינו מוכתם מחשיפה לחומרים או טמפרטורות שונות. יכולת העיבוד הגבוהה והגמישה שלו מאפשרת לכופפו ולעצבו בכל סגנון, גודל וצורה שתעלה על הדעת ומאפשרת להתקינו בקלות במטבח ביתך.

שיש כהן – המובילים בתחום התקנת משטחי שיש אבן קיסר למטבחים

ניסיון של מעל ארבעה עשורים מאפשר לנו לתת לך בדיוק את מה שיעלה על דעתך ללא כל פשרות. חומר הגלם האיכותי יבטיח כי נוכל לעצבו ולכופפו לכל דרישה עיצובית שלך ואנשי המקצוע המנוסים והמוכשרים שלנו עומדים לרשותך עם כל הניסיון והידע המקצועי הזמינים.


המקצוענים שלנו יגשימו עבורך כל חלום בעיצוב המטבח. על מנת להצטרף אל שורת לקוחותינו המרוצים שכבר נהנו מהשינוי המהפכני במטבח שלהם, ניתן לצפות בתיק העבודות שלנו וליצור עמנו קשר על מנת להתאים את ההתקנה במדויק לצרכיך ולמצוא פתרונות המתאימים לתקציבך עוד היום.